CFLA: Kuldīgā un Rēzeknē notiks semināri par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā

Ar semināriem Kuldīgā un Rēzeknē Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) pabeigs pavasara semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā.

Seminārs Kuldīgā notiks 24. aprīlī plkst. 11.00 Kuldīgas mākslas namā 1905. gada ielā 6. Pieteikšanās semināra apmeklējumam (līdz 22. aprīlim) un darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā. Savukārt Latgales reģiona semināram, kas notiks Rēzeknes novada Gaigalavas pagasta “Bākā” 30. aprīlī, lielā interesantu skaita dēļ pieteikšanās jau noslēgusies.

Semināros CFLA sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Labklājības ministriju, Finanšu ministriju un ES fondu projektu īstenotājiem stāstīs par aktualitātēm ES fondu ieviešanā, kā arī sniegs projektu īstenošanai noderīgu informāciju, piemēram, par izmaksas pamatojošajiem dokumentiem, komunikācijas iespējām ES fondu projektos, būvdarbu iepirkumu un līgumu kontroli, vides pieejamību un iekļaujošu dizainu. Kurzemes reģiona seminārā ar pieredzi projektu īstenošanā dalīsies Rucavas un Saldus novada pašvaldība, savukārt Latgales reģiona auditorijai savu pieredzi stāstīs Daugavpils novada un Rēzeknes pašvaldības pārstāvji.

Pavasara semināru ciklā par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā pasākumi jau notikuši Rīgā, Bauskā un Smiltenē. Videoieraksts no semināra Rīgā pieejams CFLA mājaslapā.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Luste 
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras
Sabiedrisko attiecību speciāliste 
E-pasts: ieva.luste@cfla.gov.lv 
Tālr.: (+371) 26019685