ES fondu investīciju ziņojumu nodaļa

Vārds, uzvārds

Amats

Darba pienākumi

Tālrunis

E-pasts

Svetlana Ševčenko

Nodaļas vadītāja 

Vadošās iestādes ziņojumu par ES fondu investīciju progresu izstrādes un to iesniegšanu Ministru kabinetā virsuzraudzība; 2014.-2020.gada plānošanas perioda gada īstenošanas ziņojumu izstrādes virsuzraudzība; 2007.-2013. un 2014.-2020. gada plānošanas periodu neatbilstību virsuzraudzība; ES fondu uzraudzības komiteju un apakškomiteju sekretariāta funkciju nodrošināšana.

67095614

Svetlana.Sevcenko@fm.gov.lv
Irita Barkāne

Vecākā eksperte

Vadošās iestādes apliecinājumu sagatavošanas, deklarācijā Eiropas Komisijai izdevumu attiecināšanas pārbaudes koordinēšana;  2007.-2013.gada neatbilstību uzraudzība  un perioda pēcuzraudzības jautājumi. 

67095649

Irita.Barkane@fm.gov.lv
 Liene Dzelzkalēja

Vecākā eksperte 

ES fondu uzraudzības komiteju un apakškomiteju sekretariāta funkciju nodrošināšana; Ikgadējo sanāksmju ar EK organizēšanas koordinēšana.

67095530

Liene.Dzelzkaleja@fm.gov.lv
Elīna Briļa

Vecākā eksperte

2007. - 2013. gada un 2014. - 2020. gada plānošanas perioda neatbilstību uzraudzības nodrošināšana.

67095643

Elina.Brila@fm.gov.lv

Astra Rūdolfa

 Vecākā eksperte

Koordinē, sagatavo un apkopo informāciju vadošās iestādes ziņojumiem par ES fondu investīciju progresu un to iesniegšanu Ministru kabinetā, kā arī sagatavo informāciju par ES fondu ieviešanas progresu starptautiskajām sadarbības organizācijām.

67083925

Astra.Rudolfa@fm.gov.lv

Līva Jirgensone Vecākā eksperte

2014.-2020.gada plānošanas perioda gada īstenošanas ziņojumu izstrādes koordinēšana, lietvedības un departamenta darba organizēšana.

67095599 Liva.Jirgensone@fm.gov.lv
Aleksandra Baranova Vecākā eksperte

2014.-2020.gada plānošanas perioda problēmgadījumu uzraudzība.

67083951 Aleksandra.Baranova@fm.gov.lv