EEZ, Norvēģijas un Šveices investīciju nodaļa

Vārds, uzvārds

Amats

Darba pienākumi

Tālrunis

E-pasts

Inga Vajevska

Nodaļas vadītāja 

Eiropas Ekonomikas zonas/Norvēģijas finanšu instrumentu un Latvijas-Šveices sadarbības programmas plānošana, īstenošanas uzraudzība un pēcuzraudzība

67083953

Inga.Vajevska@fm.gov.lv

Gita Tenisone

Nodaļas vadītājas vietniece

2014.-2021.gada perioda Eiropas Ekonomikas zonas/Norvēģijas finanšu instrumentu plānošana, īstenošanas uzraudzība.

67095694

Gita.Tenisone@fm.gov.lv

Aija Paleja

Vecākā eksperte

2014.-2021.gada perioda Eiropas Ekonomikas zonas/Norvēģijas finanšu instrumentu programmu ieviešanas uzraudzība:
1) IZM "Pētniecība un izglītība",
2) VARAM "Klimata pārmaiņu mazināšana, pielāgošanās tām un vide",
3) VARAM "Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība"

67095663

Aija.Paleja@fm.gov.lv

 

Liene Ernestsone

Agnese Andžāne

Vecākās ekspertes

1) 2014.-2021.gada perioda Eiropas Ekonomikas zonas/Norvēģijas finanšu instrumentu Divpusējās sadarbības fonda uzraudzība,
2) Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu Vadošās iestādes Tehniskās palīdzības projektu uzraudzība,
3) 2007.-2017.gada Latvijas-Šveices sadarbības programmas pēcuzraudzība,  
4) 2004.-2009.gada perioda Eiropas Ekonomikas zonas/Norvēģijas finanšu instrumentu pēcuzraudzība

 

67095577

67083978

 

Liene.Ernestsone@fm.gov.lv

Agnese.Andzane@fm.gov.lv

Lauma Lazdiņa

Vecākā eksperte 

2014.-2021.gada perioda Eiropas Ekonomikas zonas/Norvēģijas finanšu instrumentu programmu ieviešanas uzraudzība:
1) TM "Korekcijas dienesti",
2) IeM "Starptautiskā policijas sadarbība un noziedzības apkarošana",
3)LIAA "Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi" 4)Divpusējās sadarbības fonds

67083928

Lauma.Lazdina@fm.gov.lv